لایسنس General Trading امارات برای ایرانیان


لایسنس General Trading امارات برای ایرانیان

دبی را می‌توان مرکز تجارت و بازرگانی دانست. موقعیت استراتژیک دبی و ارتباط راحتی که از طریق حمل و نقل هوایی، دریایی و زمینی به بازارهای آسیایی و اروپایی دارد، این شهر را به گزینه‌ای عالی برای شرکت‌های تجاری و بازرگانی برای ایجاد پایگاه خود و شروع تجارت بین‌المللی تبدیل کرده است؛ چرا که فرصت‌های تجاری بسیاری را در اختیار صاحبان کسب و کارها و شرکت‌ها قرار می‌دهد. در این مطلب قصد داریم در خصوص لایسنس General Trading صحبت کنیم؛ پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد راه اندازی تجارت خود در این کشور را دارید، با ما همراه باشید.

لایسنس General Trading

یک خبر خوب برای بازرگانان و تاجران ایرانی که احتمالاً این روزها در مورد آن شنیده‌اید، آزاد شدن امکان دریافت مجوز و لایسنس General Trading است. این نوع مجوز از جمله مجوزهای بسیار پرطرفدار است که حدود ۸ یا ۹ سال برای ایرانیان بسته بود و فعلاً برای مدت زمانی محدود باز شده است. از طریق این لایسنس می‌توان واردات و صادرات هر نوع کالا در امارات را انجام داد.

سرمایه گذارانی که به دنبال افتتاح تجارت در امارات هستند، با گرفتن لایسنس جنرال تریدینگ این امکان را خواهند داشت که به راحتی تجارت بین المللی خود را در این کشور راه اندازی کنند. این نوع مجوز توسط DED امارات صادر می‌شود و دارای یک سال اعتبار است. بعد از گذشت یک سال، سرمایه گذار می‌تواند مجوز خود را برای انجام تجارت در داخل و خارج از امارات تمدید کند.

به واسطه داشتن این مجوز، سرمایه گذار میتواند مستقیماً کالاها را در امارات بفروشد، ذخیره و توزیع کند. به دلیل پشتیبانی از حمل و نقل و لجستیک و همینطور وجود انبارهای پیشرفته در مناطق آزاد دبی، شروع تجارتی تازه با این مجوز مورد توجه بسیاری از بازرگانان و تاجران است.

مجوز بازرگانی جنرال تریدینگ در امارات

فعالیت‌های تجاری متعددی از جمله عمده‌فروشی، خرده‌فروشی، واردات و صادرات کالاهای ضروری، پوشاک، مواد غذایی، ماشین‌آلات، لوازم الکترونیکی و موارد دیگر در حوزه بازرگانی عمومی در امارات متحده قرار می‌گیرند. تمام این کالاهای مجاز را می‌توان با استفاده از مجوز General Trading امارات معامله کرد.

در مقایسه با دسته مجوز خاص، لایسنس General Trading به کارآفرینان اجازه می‌دهد اقلام بیشتری بفروشند. به عنوان مثال، با استفاده از این مجوز، می‌توان تمام اقلام ضروری مانند غذای بسته بندی شده، لوازم ضروری خانه، لباس، محصولات مراقبت شخصی و غیره را به فروش رساند.

لایسنس General Trading امارات برای ایرانیان

نکات کلیدی لایسنس General Trading دبی

ثبت شرکت در مناطق آزاد امارات از فرآیند پیچیده‌ای برخوردار نیست و سرمایه گذاران می‌توانند از این طریق و دریافت لایسنس  General Tradingویزای اقامت سه ساله دریافت کنند. این مجوز به شما این امکان را می‌دهد که فعالانه در تجارت محلی در امارات شرکت کنید و یک فروشگاه و دفتر در هر نقطه از امارات که می‌خواهید افتتاح کنید. بسته به فضای اداری که دارید، می‌توانید کارکنان مورد نیاز خود را استخدام کنید. برای دریافت لایسنس General Trading در دبی، توافقنامه سهام دار و سایر اسناد پشتیبانی باید به اقتصاد دبی ارائه شود. مجوز جنرال تریدینگ به سرمایه گذاران این امکان را می‌دهد که به دلیل پشتیبانی لجستیک و انبار پیشرفته موجود در مناطق آزاد امارات، تجارت بین المللی خود را تسهیل ببخشند.

مزایای لایسنس General Trading

از جمله مواردی که باعث می‌شود لایسنس General Trading گزینه‌ای جذاب برای راه اندازی یک تجارت بین‌المللی باشه، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

مدارک مورد نیاز برای دریافت مجوز General Trading در امارات

سرمایه گذاران خارجی بسیاری با هدف بهره‌مندی از امکانات اداری در سطح جهانی، پشتیبانی انبار، کمک‌های بانکی، حمل و نقل و پشتیبانی لجستیک و بسیاری موارد دیگر تصمیم به ثبت شرکت و دریافت لایسنس General Trading در امارات می‌گیرند. از جمله مدارکی که برای دریافت این مجوز نیاز دارید، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مشاوران متخصص پت وی در حوزه کسب و کار و ثبت شرکت در امارات، شما را در تمام مراحل ثبت شرکت همراهی می‌کنند و در کم‌تر از ۲۰ روز لایسنس General Trading را برای بازرگانان و تاجران ایرانی می‌گیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت در امارات و اخذ لایسنس General Trading در امارات با کارشناسان ما تماس بگیرید.

امتیاز دهید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


13 + 7 =

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید