“پَت وِی” یکی از شناخته شده ترین شرکت های مهاجرتی در خاورمیانه است. این شرکت در سال ۲۰۱۳ تحت لایسنس شماره ۶۹۴۰۹۷ در امارات متحده عربی ثبت و با داشتن بیش از ۲۰ کارشناس در امارات، کانادا، و استرالیا تا بحال موفق به تکمیل بیش از ۲۵۰۰ فایل مهاجرتی در طول دوران فعالیت خود شده است. مالک و سهامدار اصلی “پَت وِی” آقای Bevan Berning با تعهد به ۳ اصل ارائه خدمات سریع، حرفه ای و قانونی، تاکنون هیچگونه شکایت کاری از مشتری های حقیقی و حقوقی خود نداشته است. این شرکت از معدود مجموعه هایی است که اختصاصا دارای گواهی های معتبر سازمان مهاجرت کانادا ICCRC و سازمان مهاجرت استرالیا MARA می باشد.

خدمات حقوقی ما برای اشخاصی که از شیوه های غیرحرفه ای، استرس زا، نادرست، و بعضا غیرقانونی دفاتر به اصطلاح مهاجرتی خسته شده اند یک تجربه جدید و دلپذیر خواهد بود. برای آرامش شما، “پَت وِی ویزاز” متعهد می شود کلیه کارمزدهای خود را در صورت ناموفق بودن پرونده هایی که به دلیل نقص مدارک یا مشکلات دیگر باشد عودت دهد.

خوشحالیم به اطلاع شما برسانیم بخش ایران مجموعه “پَت وِی” تحت نام “پَت وِی پرشین” با پرسنل فارسی زبان از آگوست ۲۰۱۹ که فعالیت خود را در ایران آغاز کرده با بیش از صدها پرونده موفق آماده پذیرش پرونده های جدید می‌باشد.

ارزیابی رایگان مهاجرت را انجام دهید، ما قدم به قدم در کنار شما هستیم!

مالک کمپانی پت وی ویزاز

لایسنس شرکت مهاجرتی پت وی ویزا

وکیل کانادا

Pathway Visas ICCRC Canadian Registration

Levi, Christian Trevor
R530743


https://secure.iccrc-crcic.ca/search-new/EN

وکیل استرالیا

Australian Migration Authority Official website (MARA)

 Please click on the link below to see our business name and address listed

https://www.mara.gov.au/search-the-register-of-migration-agents/registered-migration-agent-details/?id=0b849270-6b40-e711-9404-005056ab0eca