“پَت وِی” یکی از شناخته شده ترین شرکت های مهاجرتی در خاورمیانه است. این شرکت در سال ۲۰۱۳ تحت لایسنس شماره ۶۹۴۰۹۷ در امارات متحده عربی ثبت و با داشتن بیش از ۲۰ کارشناس در امارات، کانادا، و استرالیا تا بحال موفق به تکمیل بیش از ۲۵۰۰ فایل مهاجرتی در طول دوران فعالیت خود شده است. مالک و سهامدار اصلی “پَت وِی” آقای Bevan Berning با تعهد به ۳ اصل ارائه خدمات سریع، حرفه ای و قانونی، تاکنون هیچگونه شکایت کاری از مشتری های حقیقی و حقوقی خود نداشته است. این شرکت از معدود مجموعه هایی است که اختصاصا دارای گواهی های معتبر سازمان مهاجرت کانادا ICCRC و سازمان مهاجرت استرالیا MARA می باشد.

خدمات حقوقی ما برای اشخاصی که از شیوه های غیرحرفه ای، استرس زا، نادرست، و بعضا غیرقانونی دفاتر به اصطلاح مهاجرتی خسته شده اند یک تجربه جدید و دلپذیر خواهد بود. برای آرامش شما، “پَت وِی ویزاز” متعهد می شود کلیه کارمزدهای خود را در صورت ناموفق بودن پرونده هایی که به دلیل نقص مدارک یا مشکلات دیگر باشد عودت دهد.

خوشحالیم به اطلاع شما برسانیم بخش ایران مجموعه “پَت وِی” تحت نام “پَت وِی پرشین” با پرسنل فارسی زبان از آگوست ۲۰۱۹ آماده بررسی مدارک شما و خدمت رسانی خواهد بود.

ارزیابی رایگان مهاجرت را انجام دهید، ما قدم به قدم در کنار شما هستیم!