کار دانشجویی در کانادا


آیا می خواهید در حالی که در کانادا تحصیل می کنید کار کنید؟ آیا شما همسر یا شریک عرفی دارید که دوست دارید در زمان خود در اینجا کار کنید؟ هر دو شما می توانید در حالی که در کانادا تحصیل می کنید کار کنید. کار در کانادا می تواند به شما در توسعه ارتباطات تجاری و کسب تجربه عملی برای آینده کمک کند. حتی می تواند بعد از فارغ التحصیلی به شما در مهاجرت به کانادا کمک کند.

 اگر دانشجوی بین المللی هستید و می خواهید در کانادا کار کنید ، باید مقررات خاصی را رعایت کنید و ممکن است نیاز به مجوز کار داشته باشید. به عنوان یک دانشجوی بین المللی در کانادا ، ممکن است در طول تحصیل بتوانید بدون اجازه کار شغلی بدست آورید. سیاست مهاجرت کانادا فرصتی برای به دست آوردن تجربه کاری ارزشمند برای دانشجویان بین المللی که کانادا را به عنوان مقصد تحصیل خود برگزیده اند ، گسترش می دهد.

در حالی که تحصیلات خود را تمام می کنید در کانادا روش های زیادی برای کار وجود دارد:


کار در خارج از دانشگاه

با داشتن اجازه تحصیلی معتبر در کانادا ، یک دانشجوی بین المللی ممکن است واجد شرایط کار برای یک کارفرما در خارج از دانشگاه موسسه آموزشی که در آن ثبت نام کرده است ، کار کند. مهم است که به یاد داشته باشید که تا زمانی که دانشجویان برنامه تحصیل خود را شروع نکنند، نمی توانند کار خود را هنگام تحصیل در کانادا شروع کنید.

الزامات واجد شرایط بودن

برای اینکه واجد شرایط کار در خارج از دانشگاه در دوران تحصیل خود باشید ، یک دانشجوی بین المللی باید:

برای اینکه واجد شرایط کار در داخل دانشگاه در دوران تحصیل خود باشید ، یک دانشجوی بین المللی باید:

کار در دانشگاه به معنای کار برای هر کارفرمایی در دانشگاه یا پردیس دانشگاه است ، مانند کار کردن برای خود دانشگاه یا کالج ، برای یک عضو هیئت علمی (مثلاً به عنوان یک دستیار تحقیقاتی) ، برای خودتان (خود اشتغالی ، کار در دانشگاه) ، برای یک سازمان دانشجویی ، یا برای یک پیمانکار خصوصی که در محوطه دانشگاه خدمات ارائه می دهد ، به عنوان مثال سالن ورزشی یا رستوران.

کارآموزی

دستمزد یا حقوق کار در کانادا به مهارتهای مورد نیاز موقعیت شما و کارفرما بستگی دارد. کار در محوطه دانشگاه شامل کار برای کارفرمایی واقع در محوطه دانشگاه موسسه آموزشی است که دانشجویی در آن تحصیل می کند.

یکی از واجد شرایط بودن برای کار در کانادا نیز پیدا کردن شغل می باشد و کارفرمایان در کانادا غالباً مشتاق استخدام دانشجویان برای مشاغل پاره وقت هستند و موقعیتهای متنوعی در آنجا وجود دارد.

قبل از شروع کار به دنبال کار یا درخواست ، باید رزومه (CV) و جلد خود را تهیه کنید. رزومه و نامه نامه شما بهترین فرصت برای جلب توجه کارفرمای بالقوه و برجسته شدن به عنوان بهترین نامزد کار است. اطمینان حاصل کنید که رزومه شما به روز بوده و برای انتظارات کارفرمایان کانادایی تهیه شده است. نامه تحت عنوان شما فرصتی برای نشان دادن شخصیت و دستاوردهای شماست.

امتیاز دهید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


2 × یک =

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید