پست داک در دانمارک


اگر از علاقه‌مندان به گذراندن دوره‌ی پست‌داک هستید شاید به تحصیل در اروپا و کشور دانمارک فکر کرده‌باشید. در این مطلب سعی داریم تا شما را با زوایای مختلف گذراندن دوره‌ی پست‌داک در دانمارک آشنا کنیم.

دانمارک

چرا تحصیل در دانمارک؟

ممکن است این دلایل باعث شوند برای تحصیل در دانمارک ترغیب شوید!

برخی از دانشگاه‌های بین‌المللی :

تعداد محصلان بین المللی در مقطع PHD و Postdoc در دانمارک نسبتاً بالا هستند. در سال ۲۰۰۴ ،  ۲۶ درصد از کسانی‌که در این مقطع تحصیل می‌کردند، شهروندان خارجی بودند.

با اینکه زبان رسمی در اینجا دانمارکی است،اما این مانعی برای دانشگاه‌ها نیست که در آن افراد به انگلیسی صحبت کنند،بخوانند یا بنویسند.در پایین لیست تعدادی از دانشگاه‌های بین‌المللی در دانمارک آورده شده است.

مؤسسات تحقیقاتی:

برخی از مهم‌ترین مؤسسات تحقیقاتی در دانمارک عبارتند از:

بنیاد Calsberg به دانشجویان پست‌داک بورسیه اهدا می‌کند و برای رشته‌های علوم انسانی و علوم اجتماعی اپلای می‌پذیرد.

همچنین انجمن تحقیق دانمارک بورسیه‌های مختلفی برای متقاضیان پست‌داک ارائه می‌دهد و در رشته‌های تاریخ،حقوق،علوم سیاسی و غیره اپلای می‌پذیرد.

تحصیل دانمارک

دانشگاه Copenhagen:

این دانشگاه در سال ۱۴۷۹ تأسیس شده و دومین دانشگاه قدیمی آموزش عالی در دانمارک به‌شمار می‌رود. بیش از ۲۰۰ دوره‌ی آکادمیک برای تحصیل در رشته‌های مختلف از جمله علوم سلامت،علوم انسانی،حقوق و غیره برگزار می‌کند.

چرا این دانشگاه؟ دانشگاه یک محیط امن برای زندگی و تحصیل دارد و قوانین سخت‌گیرانه‌ای برای رفتار دانشجویان به‌کار می‌بندد. همچنین دانشجویان در اینجا می توانند از راه‌های مختلفی برای درس خواندن استفاده کنند مثل یادگیری در فضای باز یا تحصیل آنلاین پاره‌وقت.

ددلاین پذیرش:۱ آگوست ۲۰۲۰

کشورهای واجد شرایط:همه‌ی ملیت‌ها

چگونه اپلای کنیم؟

همه‌ی داوطلبان علاقه‌مند درخواست خود را برای پذیزش در مقطع پست‌داک به دانشگاه ارائه می‌دهند.

مدارک اپلای:تاریخچه‌ی مختصری از زندگی،گواهی تحصیلی(مقطع کارشناسی و PHD)،لیست کامل انتشارات،پرینت جداگانه از مدارک پیوست،مدرک زبان انگلیسی (برای مثال ILETS یا TOEFL)

در نهایت امیدواریم با اطلاعاتی که دانمارک و دوره‌های پست‌داک در آن کسب کرده‌اید،بهترین تصمیم را برای سپری کردن تحصیلات خود گرفته باشید.


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


نوزده − 6 =

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید