ویزای کاری فدرال یا کبک، کدام یک برای شما مناسب تر است؟


Federal-Or-Quebec-Canada-Text

افرادی که بدنبال دریافت ویزای کاری کانادا هستند اغلب در دو موقعیت مختلف قرار می گیرند:

بیشتر افراد تصور می کنند این دو نوع ویزا یکسان هستند اما در واقعیت دارای معیارهای مختلف و درخواست برای هرکدام به محل کار شما در بخش های کانادا بستگی دارد.
بهتر است این دو ویزا را بررسی کنیم تا بفهمیم کدام یک برای شما مناسب تر است.

ویزای کاری فدرال

این ویزا برای تمام مناطق کانادا به جزء کبک اعمال می شود و برنامه های ان به کمیسیون عالی کانادا ارسال می شود. برای درخواست این ویزا باید یک سال تجربه کاری بصورت تمام وقت در یک شغل داشته باشید.
علاوه براین باید مدرک آیلتس (مدرک بین المللی زبان انگلیسی) را برای بهبود سطح زبان خود در زمینه های (نوشتاری، شنیداری، خواندن و مکالمه) بدست آورید.
شما همچنین مستلزم به اثبات بودجه خود برای حمایت از وابستگان خود هستید و ویزای کاری فدرال معیار های صلاحیت شما را بر اساس تحصیلات، مهارت زبان، تجربه کاری، سن، اشتغال و سازگاری تعیین می کند.

ویزای کاری کبک

ویزای کاری کبک به شما اجازه می دهد تا در یک زمان تعیین شده تنها در کبک مشغول به کار شوید و پس از تکمیل این دوره زمانی مجاز به نقل مکان و کار در هربخش از کانادا هستید.
کبک دارای فرایند مهاجرت بخصوصی است ودر خواست های این ویزا به مقاقمات مهاجرتی ارسال می شود.
برای موفقیت در درخواست این ویزا باید ازمون زبان فرانسوی را قبول شوید که توانایی شما را تضمین می کند و نتایج آن به مدت دو سال معتبر است و همانند ویزای کاری فدرال ویزای کاری کبک نیز صلاحیت شما را بررسی می کند.

در “پَت وِی” برای درخواست هر دو ویزا شما را همراهی خواهیم کرد و اگر میخواهید اطلاعات بیشتری دررابطه با این دو ویزا کسب کنید می توانید با ما در ارتباط باشید.

امتیاز دهید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


5 × یک =

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید