سفر به کانادا در شرایط کرونا


سفر به کانادا در شرایط کرونا

اکیداً توصیه می‌شود در شرایط همه‌گیری ویروس کرونا هرگونه سفر غیر ضروری خارج از کانادا را لغو کرده یا به تعویق بیندازید. تفاوتی هم در این‌که کانادایی هستید یا از اتباع خارجی، وجود ندارد. اما در صورتی که شرایطی اضطراری دارید یا مجبور به این کار هستید، می‌بایست از قوانین وضع شده پیروی کنید. در صورتی که در این شرایط قصد ورود به خاک این کشور را داشته باشید، می‌بایست طرح قرنطینه اجباری کانادا در هتل را به منظور پیش‌گیری از همه‌گیری بیشتر، بگذرانید.

قرنطینه اجباری کانادا در هتل

قرنطینه اجباری کانادا در هتل

افرادی که قصد دارند در شرایط کرونا وارد خاک کانادا بشوند، باید مجموعا سه مرتبه تست کرونا بدهند. اولین تست مربوط می‌شود به قبل از پرواز که برای سوار شدن به هواپیما باید تست کرونای منفی‌تان را ارائه دهید.
به محض ورود به فرودگاه، باید مجددا تست کرونا بدهید.

با اجرایی شدن طرح قرنطینه اجباری در هتل از تاریخ ۲۲ فوریه، تا زمانی که پاسخ تست کرونای شما بیاید، موظف هستید در هتل‌های اعلام شده از طرف دولت ۳ شب اقامت اجباری داشته باشید. قبل از رسیدن به فرودگاه در کشور کانادا می‌بایست رزرو را برای هر یک از افراد انجام داده باشید.

اطلاعات مورد نیاز برای رزرو هتل

بعضی از هتل‌ها به صورت اینترنتی و برخی دیگر تلفنی رزرو را انجام می‌دهند. بهتر است قبل از اقدام به رزرو، اطلاعات مورد نیاز را آماده نمایید تا مشکلی در روال ثبت پیش نیاید. این اطلاعات عبارت‌اند از:

نهایتا ۴ ساعت پس از رزرو هتل، اطلاعات مربوط به تأیید نامه اقامتی، از طریق ایمیل برای مسافران ارسال می‌شود.

هزینه‌های هتل‌ها با هم متفاوت هستند و مواردی چون نوع غذا، اتاقی که انتخاب کرده‌اید، سرویس‌های حمل‌ونقل و خدمات، امنیت، اقداماتی که در خصوص پیشگیری از بیماری و کنترل عفونت انجام می‌شود، در افزایش میزان هزینه، موثر هستند.

قرنطینه در هتل های کانادا

لیست هتل های مجاز دولت در طرح قرنطینه اجباری کانادا در هتل

مسافران مجاز هستند تنها از هتل‌های اعلام شده اتاق رزرو کنند. لیست هتل‌های مجاز برای قرنطینه اجباری کانادا که در چهار استان آلبرتا، بریتیش کلمبیا، انتاریو و کبک اعلام شده‌اند، به شرح زیر هستند.

آلبرتا

بریتیش کلمبیا

انتاریو

هتل های کِبِک در طرح قرنطینه اجباری کانادا در هتل

برای اطلاع از هر گونه سوال یا جهت آگاهی در زمینه مهاجرت، بررسی شرایط خود جهت مهاجرت و مشاوره مهاجرتی، با کارشناسان ما در پت وی تماس حاصل فرمایید.

منبع: canada.ca

امتیاز دهید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


18 + 7 =

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید