thumbnail

برنامه مهاجرت استانی پرنس ادوارد (PEI PNP)

26 دسامبر 2020، 22:01

جزیره پرنس ادوارد (PEI)، کوچکترین استان کانادا است. با وجود مساحت کم، به دلیل جلوه‌های طبیعی بسیار زیبا، تاریخ و فرهنگ فوق‌العاده، یکی از محبوب‌ترین مقصد‌ها برای افرادی است که قصد مهاجرت به کشور کانادا دارند.

جزیره پرنس ادوارد دارای مدارس و سیستم آموزشی قوی است. این استان تقریبا بدون آلودگی و ترافیک است و بسیار از مجتمع‌های قدیمی سیاسی این کشور نظیر مجلس نمایندگان یا خانه دولت در این استان بنا شده است. علاوه بر جاذبه‌های تاریخی، این استان به دلیل داشتن سواحل خارق‌العاده، زمین گلف با رتبه عالی، بسیاری از جاذبه‌های فرهنگی و کیفیت بالای زندگی، مقصد جذابی بین مهاجران احتمالی است.

به راحتی می‌توان فهمید که چرا مردم از سراسر جهان می‌خواهند در جزیره پرنس ادوارد زندگی و کار کنند. این استان به عنوان یکی از امن‌ترین استان‌های کشور کانادا شناخته می‌شود. آسان‌ترین راه برای مهاجرت شهروندان خارجی به استان پرنس ادوارد تحت سیستم مهاجرت اکسپرس انتری (Express Entry) کانادا است.

جزیره پرنس ادوارد

معرفی برنامه مهاجرت استانی پرنس ادوارد

برنامه مهاجرت استانی پرنس ادوارد، برنامه‌ای است که برای کارگران خارجی ایجاد شده است تا با پر کردن مشاغل مورد تقاضا به اقتصاد این استان کمک کنند.

۷ جریان برای مهاجرت به این استان از طریق برنامه مهارجرت استانی پرنس ادوارد وجود دارد:

  • جریان اکسپرس انتری جزیره پرنس ادوارد
  • جریان کارگران حیاتی جزیره پرنس ادوارد
  • جریان کارگر ماهر جزیره پرنس ادوارد
  • جریان کارگر ماهر خارج از کانادا پرنس ادوارد
  • جریان پایلوت آتلانتیک استان پرنس ادوارد
  • جریان فارغ‌التحصیلان بین‌المللی پرنس ادوارد
  • راه‌اندازی کسب و کار و کار‌آفرینی

جریان اکسپرس انتری جزیره پرنس ادوارد

سیستم اکسپرس انتری کانادا به جزیره پرنس ادوارد اجازه می‌دهد تا مهاجران بالقوه را از طریق برنامه مهاجرت استانی خود، جذب کند. استان می‌تواند اعلان علاقه را برای افرادی که نمایه اکسپرس انتری آن‌ها با معیارهایی که استان به دنبال آن‌ها است مطابقت دهد.

افرادی که از طرف PEI PNP برای مهاجرت به کانادا معرفی شده‌اند، امتیاز کافی تحت سیستم جامع رتبه بندی اکسپرس انتری را دریافت می‌کنند تا در قرعه‌کشی شرکت کنند و کم و بیش از دعوت‌نامه، اطمینان حاصل کنند. وقتی که دعوت‌نامه درخواست اقامت دائم کانادا داده شود، پذیرش برای مهاجرت به استان پرنس ادوارد مدت زمان زیادی طول نخواهد کشید، زیرا تحت سیستم اکسپرس انتری، طی ۶ ما یا کمتر درخواست‌ها پردازش می‌شوند.

هر متقاضی از طریق سیستم اکسپرس انتری در جزیره پرنس ادوارد پذیرفته نمی‌شود. دواطلبان باید مهارت‌هایی داشته باشند که نیازهای فعلی بازار کار استان پرنس ادوارد را برآورده کند. این نیاز‌ها با توجه به زمان ممکن است متفاوت شوند. دواطلبان باید قبل از اقدام از طریق سیستم اکسپرس انتری، نیازهای فعلی بازار کار استان پرنس ادوارد را بررسی کنند. در صورت معرفی از طریق اکسپرس انتری استان پرنس ادوارد، مهاجران احتمالی می‌توانند از طریق سیستم آنلاین شهروندی و مهارجرت کانادا که بسیار سریع‌تر است، برای دریافت اقامت اقدام کنند.

مهاجرت جزیره پرنس ادوارد کانادا

جریان کارگران حیاتی جزیره پرنس ادوارد

جریان کارگران حیاتی جزیره پرنس ادوارد به کارفرمایان جزیره اجازه می‌دهد برای موقعیت‌های شغلی کم‌مهارت که نمی‌توانند از طریق بازار کار محلی پر کنند، اتباع خارجی را استخدام کنند.

جریان کارگر ماهر جزیره پرنس ادوارد

جریان کارگر ماهر جزیره پرنس ادوارد به کافریان این استان اجازه می‌دهد تا برای موقعیت‌های شغلی با مهارت بالا، که نمی‌توانند از طریق بازار کار محلی پر کنند، اتباع خارجی را استخدام کنند.

راه‌اندازی کسب و کار و کار‌آفرینی

اگر شما علاقه‌مند به مهاجرت به جزیره پرنس ادوارد هستید و مایل به سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی کسب و کار هستید، ممکن است از طریق این جریان، واحد شرایط نامزدی برای کسب اقامت دائم در این استان باشید. این جریان برای اتباع خارجی با مالکیت شغلی یا تجربه مدیریتی گسترده که مایل هستند برای شروع یا ادامه کار خود به استان پرنس ادوارد مهاجرت کنند، طراحی شده است.

راه اندازی کسب و کار کانادا

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یازده =

مطالب مرتبط
thumbnail برنامه مهاجرت استانی نیوفاندلند کانادا
استان نیوفاندلند و لابرادور در ساحل شرقی اقیانوس اطلس در کشور کانادا واقع شده است. این استان ممکن است مقصد اصلی همه نباشد اما مطمئنا برای کسانی که زندگی ساده‌تری را دوست دارند یا به دامداری علاقه دارند، یک جواهر است. با این حال، استان نیوفاندلند و لابرادور را تنها با سرزمین‌های سبز و روستاهای...
ادامه مطلب
thumbnail برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک کانادا
معرفی استان نیوبرانزویک کانادا استان نیوبرانزویک یکی از استان‌های کشور کانادا است که توسط جنگل‌های فراوان پوشیده شده است و در ساحل اقیانوس اطلس واقع شده است. بیش از ۸۰ درصد از زمین‌های این استان، مناطق جنگلی تشکیل داده‌اند و محل زندگی حیواناتی مانند گوزن شمالی، خرس و سایر حیوانات است. اکثر اتباع خارجی که...
ادامه مطلب
thumbnail برنامه مهاجرت استانی مناطق شمال غربی کانادا
قلمروهای شمال غربی، سرزمینی واقع در کشور کانادا است، مانند هر استان دیگر کانادا. این قلمرو در شمال کانادا در شرق قلمرو یوکان، جنوب غربی قلمرو نوناووت و شمال استان‌های بریتیش کلمبیا، آلبرتا و ساسکاچوآن قرار دارد. مرکز این قلمرو، شهر یلونایف است. مساحت این قلمرو، ۱۱۴۰۸۳۵ کیلومتر مربع است. دریاچه گریت بر، بزرگ‌ترین دریاچه...
ادامه مطلب
تازه ها در سایت
thumbnail سفر به کانادا در شرایط کرونا
اکیداً توصیه می‌شود در شرایط همه‌گیری ویروس کرونا هرگونه سفر غیر ضروری خارج از کانادا را لغو کرده یا به تعویق بیندازید. تفاوتی هم در این‌که کانادایی هستید یا از اتباع خارجی، وجود ندارد. اما در صورتی که شرایطی اضطراری دارید یا مجبور به این کار هستید، می‌بایست از قوانین وضع شده پیروی کنید. در...
ادامه مطلب
thumbnail تهیه رزومه کاری برای مهاجرت
اهمیت داشتن رزومه برای مهاجرت زمانی که صحبت از مهاجرت به کشوری دیگر و گرفتن یک موقعیت مهم شغلی یا تحصیلی به میان می‌آید، اهمیت داشتن یک رزومه خوب و قوی مشخص می‌شود. این مسئله در داخل ایران هم کاملا به همین شکل است ولی تاثیر آن در امر مهاجرت، بسیار قابل توجه است. به...
ادامه مطلب
thumbnail جاب آفر استان های آتلانتیک
مهاجرت به کانادا مهاجرت به کشوری دیگر و انتخاب روش مناسب انجام این کار، خصوصا برای افرادی که تامین آینده‌ی همسر و فرزندان‌شان از اصلی‌ترین دغدغه‌های آن‌هاست، تصمیمی مهم و سرنوشت‌ساز است. با توجه به این‌که مهاجرت از طریق کاری به دلیل درآمد زایی که برای فرد دارد، یکی از بهترین روش‌های مهاجرتی است، معمولا...
ادامه مطلب