معرفی استان نیوبرانزویک کانادا

استان نیوبرانزویک یکی از استان‌های کشور کانادا است که توسط جنگل‌های فراوان پوشیده شده است و در ساحل اقیانوس اطلس واقع شده است. بیش از ۸۰ درصد از زمین‌های این استان، مناطق جنگلی تشکیل داده‌اند و محل زندگی حیواناتی مانند گوزن شمالی، خرس و سایر حیوانات است.

اکثر اتباع خارجی که به استان نیوبرانزویک مهاجرت کرده‌اند، به سرعت به انسان‌دوستی و استقبال بسیار خوب اهالی این استان پی برده‌اند. جنوب استان نیوبرانزویک محل زندگی مردم انگلیسی زبان است. در حالی که جوامع فرانسوی زبان، که در حدود یک سوم از جمعیت این استان را تشکیلی می‌دهند، در قسمت شمالی نیوبرانزویک قرار دارند. استان نیوبرانزویک، تنها استان کشور کانادا است که دو زبان رسمی دارد.

استان نیوبرانزویک، یکی از کوچک‌ترین استان‌های کشور کانادا است، تقریبا هم‌اندازه ایرلند، اسکاتلند یا جمهوری چک است. جمعیت این استان در سال ۲۰۱۹ در حدود ۷۷۶۸۲۷ نفر تخمین زده شده است. در استان نیوبرانزویک، فضای کافی برای ساختن خانه خود خواهید داشت و می‌توانید از مناظر بسیار زیبای این استان لذت ببرید.

استان نیوبرانزویک برای افرادی که تمایل به یک زندگی ساده و بدون زحمت در میان سرزمینی مملو از دریاچه‌ها و جنگل‌ها دارند، یک مقصد مهاجرت رویایی است. املاک و مستغلات در این استان، ارزن‌ترین قیمت را در میان تمامی استان‌های کشور کانادا دارند. طبق اعلام انجمن املاک و مستغلات کانادا، متوسط قیمت خرید خانه در استان نیوبرانزویک در سال ۲۰۲۰، تنها ۱۹۱۹۴۲ دلار است. بنابراین صاحب خانه شدن در این استان، اصلا کار سختی نیست.

در  نیوبرانزویک، شما این فرصت را دارید که زمین‌های بسیار مناسبی، با پس‌انداز اندک خود پیدا کنید و در جوامعی زندگی کنید که مردم هنوز به طور واقعی به یکدیگر کمک می‌کنند.

اگر چه این استان، سریع‌ترین و پویاترین اقتصاد کشور را ندارد اما درآمد ساعتی کارمندان این استان، مناسب است.

استان نیوبرانزویک

برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک کانادا

دولت برای کمک به رشد جمعیت و اقتصاد این استان، برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک (NBPNP) را ایجاد کرده است.

NBPNP، یک برنامه مهاجرتی است که از طریق توافق با دولت کانادا امکان‌پذیر شده است. این برنامه مهاجرتی، به عنوان یک برنامه اقتصادی، کارگران ماهر و متخصص واجد شرایط از سراسر جهان برای زندگی در استان نیوبرانزویک را انتخاب و معرفی می‌کند. به این امید که افراد جذب شده از طریق اشتغال تمام وقت و مداوم به پیشرفت اقتصاد این استان، کمک کنند. اگر مهارت شما، جز مهارت‌های مدنظر استان باشد، شما می‌توانید از یکی از جریان‌های موجود در این برنامه برای مهاجرت به استان نیوبرانزویک کانادا استفاده کنید.

 • جریان اکسپرس انتری نیوبرانزویک
 • جریان کاگران ماهر و متخصص نیوبرانزویک
 • جریان کارآفرینی نیوبرانزویک
 • جریان پایلوت آتلانتیک نیوبرانزویک

جریان اکسپرس انتری نیوبرانزویک کانادا

جریان اکسپرس انتری نیوبرانزویک سریعترین راه مهاجرت به کانادا است. اگر می‌خواهید به استان نیوبرانزویک مهاجرت کنید و به سرعت اقامت دائم را بدست آورید، باید معیارهای خواسته شده توسط سیستم اکسپرس انتری را داشته باشید.

از جمله از این معیارها:

 • حداقل امتیاز ۳۰۰ در سیستم جامع رتبه‌بندی
 • تجربه کاری
 • مهارت زبان
 • مدرک تحصیلی مورد نیاز شغل مدنظر

کار نیوبرانزویک

جریان کارگران ماهر و متخصص نیوبرانزویک کانادا

جریان کارگران ماهر و متخصص نیوبرانزویک برای کارگرانی است که دارای مهارت، تحصیلات و تجربه کاری برای کمک به اقتصاد این استان هستند و آمادگی زندگی و کار دائم در استان نیوبرانزویک را دارند. شما باید یک پیشنهاد شغلی تمام وقت در یک موقعیت شغلی واجد شرایط، داشته باشید.

جریان کارآفرینی نیوبرانزویک کانادا

جریان کارآفرینی برای تجار باتجربه‌ای که می‌خواهند از طریق راه‌اندازی کسب و کار و مدیریت آن در استان، اقامت دائم کانادا در نیوبرانزویک را بدست آورند، طراحی شده است.

از جمله شرایط این جریان:

 • تجارت شما برای استان، باید سود اقتصادی داشته باشد.
 • مهارت مورد نیاز زبان انگلیسی یا فرانسوی را داشته باشید.
 • حداقل یک سوم تجارت را در اختیار داشته باشید.
 • دارایی خالص شما حداقل ۶۰۰ هزار دلار باشد.
 • سن شما بین ۲۲ تا ۵۵ باشد.
 • ارائه طرح تجاری مدنظر.

کارآفرینی نیوبرانزویک