کدام کشور اسان تر ویزای مهاجرتی ارائه می دهد، استرالیا یا کانادا؟


australia-vs-canada-text

australia-vs-canada

به دلایل مختلفی استرالیا و کانادا برای مدت طولانی به عنوان دو کشور محبوب برای مهاجرت در نظر گرفته شده اند. استرالیا دارای آب و هوا و سواحل بی نظیر است درحالیکه کانادا در سطح بالایی از استانداردهای زندگی قرار می گیرد اما کدام یک برای مهاجرت اسان تر هستند؟

در استرالیا فرایند درخواست ویزا کار بسیار آسانی بود اما در طول سال های اخیر قوانین شدید تر شده است. استرالیا قوانین و مقررات مختلفی برای بخش های مختلف کشور دارد بنابراین قبل از درخواست ویزا قوانین را مطالعه و بررسی کنید. درخواست برای ویزای بازدید کننده راهی اسان برای ورود به استرالیاست و می تواند به مدت ۳ ، ۶ و یا ۱۲ ماه تنظیم شود .

در صورت دریافت این ویزا نمی توانید مشغول به کار شوید مگر اینکه سن شما بین ۱۸ تا ۳۰ باشد انگاه می توانید برای ویزای کار و تعطیلات اقدام کنید.
برای دیگر افراد ویزای کار ممکن است بهترین راه برای ورود به استرالیا باشد هرچند پزشکان و متخصصان پروسه مخصوص به خود را دارند.

کانادا بدلیل دعوت از مهاجران برای راه اندازی کسب و کار بیشتر.اقتصاد قدرتمند و ویزاهای مختلف شناخته شده است. یکی از برنامه های کاربردی برای سنجش استانداردهای زندگی در کانادا((تجربه زندگی در کانادا) است که به شما کمک می کند تا بررسی کنید کانادا کشوری مناسب برای زندگی است یا خیر؟

سرمایه گذاران و افراد کارافرین ویزای شخصی خود را برای درخواست مهاجرت به کانادا دریافت می کنند و پس از ان مهاجران کاری هستند که بعد از براوردن الزامات و شرایط ویزارا دریافت خواهند کرد و کارگران موقت تشویق خواهند شد که با استفاده از برنامه نامزد استان به درخواست اقامت دائم خود سرعت ببخشند بنابراین اکثر مردم می توانند برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند.

درپایان

اگر سن شما بین ۱۸ تا ۳۰ سال است آسان تر می تواند به استرالیا مهاجرت کنید و اکثر افراد واجد شرایط می توانند از طریق ویزای کار و تعطیلات به استرالیا وارد شوند و طعم زندگی در استرالیا را بچشند.
و اگر سن شما بالای ۳۰ سال است کانادا یکی از بهترین کشورها با قوانین مهاجرتی اسان است و پس از مدتی نیز می توانید با استفاده از برنامه نامزد استانی برای اقامت خود اقدام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی مسیرهای مهاجرتی با ما تماس بگیرید.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_global id=”609″]
امتیاز دهید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


چهار + 13 =

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید