با مزایای پاسپورت دومینیکا آشنا شوید


مزایای پاسپورت دومینیکا

دومینیکا تنها کشوری است که در کوتاه ترین زمان ممکن به افرادی که دارای شرایط لازم هستند، پاسپورت و تابعیت اعطا می کند. زمانی که تصمیم می گیرید برای دریافت پاسپورت یک کشور جدید اقدام کنید، یکی از موارد دارای اهمیت، میزان اعتبار پاسپورت آن کشور است که نقش مهمی را در سفرهای آتی متقاضی ایفا می کند. در ادامه قصد داریم در مورد مزایای پاسپورت دومینیکا صحبت کنیم.

دریافت پاسپورت دومینیکا

با توجه به شرایط فعلی که کشورمان در جهان دارد و اینکه از طرف بسیاری از کشور ها تحریم هستیم، امکان درخواست ویزا برای بسیاری از کشور ها وجود ندارد و یا اینکه با شرایط دشوار ممکن است. دریافت پاسپورت دومینیکا با مزایای متعددی که دارد، می تواند تمام این سختی ها را دور بزند.

با توجه به اینکه پاسپورت دومینیکا شرایط آسانی برای گرفتن دارد، افرادی که زیاد سفر می کنند و خصوصاً تاجران، برای سهولت در رفت و آمد و انجام معاملات بین المللی، علاقه زیادی به گرفتن پاسپورت دومینیکا و تابعیت آن، به عنوان پاسپورت دوم را دارند.

دریافت پاسپورت دومینیکا

اعتبار پاسپورت دومینیکا

با توجه به اینکه در حال حاضر بر اساس جدیدترین رتبه بندی پاسپورت کشورهای جهان، پاسپورت دومینیکا از نظر اعتبار در رتبه ۳۰ ام جهان قرار دارد که جایگاهی بسیار معتبر هم هست، دارندگان پاسپورت این کشور می توانند به ۱۲۵ کشور جهان به راحتی سفر کنند. از میان این کشورها، به ۸۳ کشور دنیا از جمله فرانسه، آلمان، یونان، ایتالیا، نروژ، پرو، انگلیس و بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی می توان بدون نیاز به دریافت ویزا سفر کرد.

یکی از مهم ترین مزایایی که پاسپورت دومینیکا دارد، این است که به دارندگان آن، امکان اقامت و تحصیل در کشورهای اروپایی و خصوصاً انگلستان را می دهد. مدت زمان اعتبار پاسپورت دومینیکا ۱۰ سال است و پروسه تمدید آن آسان است.

مزایای پاسپورت دومینیکا

تضمینی بودن دریافت پاسپورت در مدت زمان کمتر از ۴ ماه، شاید یکی از اصلی ترین مزیت های خرید پاسپورت دومینیکا باشد. امکان دریافت تابعیت و اقامت خانوادگی (از همسر و فرزند گرفته تا خواهر، برادر، پدر و مادر) از دیگر مزایای جذابی است که می توان به آن اشاره کرد. تابعیت و شهروندی دومینیکا مادام العمر بوده و قابلیت انتقال به نسل های بعدی را دارد. دیگر مزایایی که پاسپورت این کشور در اختیار دارندگان آن قرار می دهد، به شرح زیر هستند:

مزایای پاسپورت دومینیکا

هزینه بسیار پایین

در مقایسه با دیگر کشور ها، هزینه های زندگی در این کشور بسیار پایین است. این شاید یکی از مهم ترین موارد باشد. با تبدیل شدن سرمایه افراد به دلار و همین طور بالا بودن هزینه های زندگی در کشور های خارجی نسبت به ایران، معمولاً باعث می شود افراد از مهاجرت صرف نظر کنند و هزینه پایینی که دومینیکا در مقایسه با بقیه کشورها دارد، می تواند یک مزیت مهم به حساب بیاید.

امکان دریافت تابعیت برای اعضای خانواده و وابستگان

دوری از اعضای خانواده شاید یکی از سخت ترین بخش های مهاجرت باشد؛ اینکه افراد زیادی نمیتوانند بدون بستگان خود یعنی همسر و فرزندان یا پدر و مادر خود به تنهایی زندگی کنند. یکی از مزایایی که پاسپورت این کشور دارد، این است که در مدت بسیار کوتاهی، امکان دریافت اقامت، تابعیت و پاسپورت برای تمام اعضای خانواده وجود دارد.

اجازه اقامت در دومینیکا؛ با بهره مندی از مزایای کامل شهروندی

بعد از گرفتن پاسپورت، افراد اجازه اقامت، زندگی، تحصیل و حتی کار در دومینیکا را دارند و به طور کامل از تمام حق و حقوق شهروندی برخوردار خواهند بود؛ از این پس تفاوتی میان آن ها با شهروندانی که در این کشور به دنیا آمده‌اند، وجود ندارد.

معافیت های مالیاتی

معافیت های مالیاتی برای همه جذاب است؛ خصوصا برای افرادی که کسب و کار خود را دارند. به این معنی که متقاضی، بعد از دریافت پاسپورت، در صورت داشتن کسب و کار و هر گونه درآمدی، در دومینیکا و دیگر کشور های حوزه دریای کارائیب از پرداخت مالیات معاف باشد و تمام درآمد خود را دریافت کند. البته نکته مهمی که در خصوص معافیت مالیاتی این کشور وجود دارد، این است که اگر متقاضی بخواهد از این مزیت استفاده کند، نباید در دومینیکا اقامت داشته باشد، در غیر این صورت مالیات شامل حال او نیز خواهد شد.

شهروندی مادام العمر با قابلیت انتقال به نسل های بعدی

بعد از گرفتن شهروندی و تابعیت دومینیکا، دیگر هیچ قانون و قانون گذاری نمی‌تواند حق تابعیت این کشور را از دارنده آن سلب کند و تا آخر عمر شهروند این کشور به حساب می آید. نکته جالبی که در این خصوص وجود دارد، قابلیت انتقال این شهروندی به نسل های بعدی است.

برای دریافت پاسپورت دومینیکا تضمینی در کمتر از ۴ ماه برای تمام اعضای خانواده، کافیست با کارشناسان ما در پت وی تماس بگیرید.


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


سه × یک =

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید