خرید پاسپورت دومینیکا


سفر به کشورهای معتبر سرتاسر دنیا مانند انگلیس، ایتالیا و یا حتی استرالیا بدون نیاز به انتظار طولانی برای گرفتن ویزا برای ما ایرانیان، لذتی وصف ناشدنی است. اما آیا برای ایرانیان هم چنین چیزی ممکن است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بله؛ امکان پذیر است.

احتمالاً حتی به صورت پراکنده هم که شده، نام کشور دومینیکا و پاسپورت این کشور را شنیده اید. اگر شما هم اهل سفر به کشورهای مختلف هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید؛ اطلاعات خوبی در خصوص خرید پاسپورت دومینیکا به دست خواهید آورد.

موقعیت جغرافیایی دومینیکا

دومینیکا به عنوان یک جزیره بسیار زیبا در حوزه دریای کارائیب شناخته شده است. لازم به ذکر است پایتخت این کشور روسو است و نوع حکومت حاکم بر این کشور از نوع جمهوری می‌باشد. زبان رسمی و رایج کشور، انگلیسی می‌باشد. علاوه بر انگلیسی، دو زبان دومینیکایی و فرانسوی نیز در میان مردم صحبت می‌شود.

جمعیت این کشور در سال ۲۰۱۹ بیش از ۷۳۹۲۵ میلیون بوده است. دومینیکا محصولاتی مانند موز، پرتقال، سبزیجات و همچنین صابون را به کشورهای دیگر صادر می‌کند. اگر در مورد وضعیت آب و هوای این کشور بخواهیم صحبت کنیم، باید آن را جزو کشورهای گرمسیری به حساب آوریم؛ در این کشور جنگل های بسیاری وجود دارد.

مزایای پاسپورت دومینیکا

از جمله دلایلی که طرفداران خرید پاسپورت دومینیکا روز به روز در حال افزایش است، مزایای متعددی است که دارندگان پاسپورت دومینیکا از آن‌ها بهره مند خواهند شد. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

خرید پاسپورت دومینیکا

مدارک مورد نیاز برای اخذ پاسپورت

روش های دریافت پاسپورت دومینیکا

 برای اخذ پاسپورت این کشور یا به نوعی خرید پاسپورت دومینیکا و گرفتن شهروندی این کشور، دو راه وجود دارد که در ادامه این دو راه را به طور کامل مورد بررسی قرار می‌دهم.

  1. پرداخت کمک بلاعوض به دولت دومینیکا.
  2. سرمایه گذاری به ارزش ۲۲۰۰۰۰ دلار آمریکا در پروژه‌های تائید شده دولت دومینیکا.

به غیر از هزینه های اصلی، هزینه هایی برای بررسی پرونده، صدور پاسپورت، صدور گواهی شهروندی ونیز وجود دارد. در ضمن باید بدانید به منظور جلوگیری از ورود تبهکاران تحقیقات سختی در مورد همه افراد موجود در پرونده انجام می‌دهند. یکی از خوبی‌های این پاسپورت این است که یکی از اعضای خانواده می‌تواند برای کل خانواده اقدام کند و برای هر شخص شهروندی دریافت کند.

پرداخت کمک بلاعوض به دولت

شما می‌توانید با کمک به دولت دومینیکا شهروندی دائم این کشور را بگیرید. برای دریافت پاسپورت برای متقاضی اصلی چه مجرد باشد چه با خانواده باید ۱۰۰ هزار دلار آمریکا کمک بلاعوض به دولت دومینیکا پرداخت کند. اگر آن شخص بخواهد برای افراد و وابستگان بیشتری شهروندی اخذ کند به این مبلغ هزینه های بیشتری اضافه می‌شود که شامل موارد زیر است:

روش سرمایه گذاری در پروژه

این روش خرید پاسپورت دومینیکا، برای سرمایه گذاری روی پروژه هایی شامل هتل‌ها، اسپاها و ویلاها که مورد تائید دولت هستند، می‌باشد. در این روش داوطلب باید به ارزش حداقل ۲۲۰ هزار دلار آمریکا در یکی از این املاک سرمایه گذاری کند. علاوه بر این، باید سرمایه گذاری را به مدت سه سال نگه دارد تا شهروندی مادام‌العمر را دریافت کنند. دقت کنید که با توجه صنعت گردشگری این کشور، سرمایه گذاری در بخش املاک این کشور، می‌تواند در آینده بسیار پرسود باشد.

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم تمام جزئیات و اطلاعات مربوط به نحوه خرید پاسپورت دومینیکا از قبیل هزینه ها، اقدامات و حتی مزایای آن را مورد بررسی قرار دهیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه، بررسی شرایط خود و گرفتن مشاوره تخصصی در خصوص خرید پاسپورت دومینیکا، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


20 − 5 =

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید