هرانچه باید در مورد ویزای کاری استرالیا بدانید


Everything-you-need-australia-work-visa-Text

Everything-you-need-australia-work-visa

برنامه مهاجرت کاری استرالیا برای افرادی مناسب است که می خواهند برای کشور و صنعت مفید باشند و یا از طریق حرفه، مهارت و یا استعداد هایشان به آن ها ویزای کار استرالیا اعطا شود تا هدف از این کار جبران شکاف های اقتصادی و کمبود کار و مهارت در کشور باشد.

در سال ۲۰۱۰ طرح مهاجرت کاری استرالیا بیش از ۱۱۳.۰۰۰ نفر را به کشور وارد کرد که دو سوم کل مهاجرت را به خود اختصاص داده و مشابه امسال است.
در اینجا ۴ دسته اصلی وجود دارد که مهاجران می توانند طبق آن وارد کشور شوند.

افراد براساس ویژگی ها، شایستگی ها و مهارت ها برای یک شغل مشخص انتخاب می شوند.

این برنامه به طرح کاندید کارفرمایان محدود می شود و به کارکنان اجازه می دهد تا کارگران را برای جبران جای خالی خود انتخاب کنند.

این بخش با هدف افزایش میزان ذوق و استعداد کارافرین در کشورهمراه با تنوع تجارب کسب و کار طراحی شده است.

و در نهایت این بخش برای کسانی است که در راه خود خود منحصر به فرد هستند که برای دریافت  این ویزا نیازمند شرایط و معیارهای خاصی است که شامل موارد زیر می شود:

سن مهاجر باید زیر ۵۰ سال باشد

باید به اندازه کافی به زبان انگلیسی تسلز داشته باشند تا بتوانند در کشور به کار و زندگی بپردازند و این شامل مکالمه با افراد در سطح قابل قبول است.

هنگام درخواست ویزا باید شغلی متناسب با مهارت و شرایط خود انتخاب کنید.

لیست مشاغل طولانی است و شامل موارد زیادی می شود مانند: سازنده پروژه، مهندسی مدیریت و مرکز مراقبت از کودکان.

مسئولان ارزیابی ابتدا قبل از اجازه دریافت ویزا می بایست مهارت هایی را که به عنوان شغل حرفه ای خود ذکر کرده اید را ارزیابی کنند

اگرچه سیستم مهاجران در استرالیا براساس مهارت های حرفه ای ان هاست اما باید ثابت کنید که دارای بیماری هایی مانند ایدز، هپاتیت، سل نیستید و سایر مسائل مرتبط به سلامت مانند حاملگی نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

در این بخش باید ثابت کنید که شخصیت مثبتی دارید و این شامل داشتن سابقه کیفری قابل توجه نیست بلکه در ارتباط با دیگران در رابطه با رفتار گذشته و حال شماست.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره روند مهاجرت کاری استرالیا کسب کنید می توانید با ما تماس بگیرید متخصصین ما یک ارزیابی رایگان برای تشخیص صلاحیت شما فراهم خواهند کرد.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_global id=”609″]
امتیاز دهید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


هجده − 6 =

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید