درخواست ویزای کانادا از دبی

امتیازات مهاجرت خود را به رایگان محاسبه کنید:

شروع ارزیابی رایگان

با یک تاریخ مهاجرت موفق، کانادا از میلیون ها نفر به دنبال زندگی بهتر و فرصت های بیشتری برای خود و خانواده هایشان استقبال می کند. کانادا به عنوان دومین کشور بزرگ جهان با ۱۰ استان و سه قلمرو و یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان، مهاجران را از طریق برنامه های مهاجرت می پذیرد.
کانادا به تازگی سیاست های مهاجرت خود را تغییر داده است تا مردم از طریق راههای مهاجرتی ساده تری اقدام کنند،نیروی متخصص و کارگران ماهر فدرال به منظور حفظ رشد اقتصادی و رونق اقتصادی در کانادا تقاضای ویزای مهاجرت می کند
تصمیم به مهاجرت برای شما از طریق نیروی متخصص، حمایت از یک عضو خانواده، مهاجرت از طریق یک برنامه کسب و کار و یا فرصت های شغلی در کانادا برای شما و خانواده شما بی پایان است. با داشتن مزایای مانند تحصیل رایگان و مراقبت های پزشکی و داشتن حق شهروندی کانادا ظرف سه سال
برای اطلاعات بیشتر شما می توانید با تماس تلفنی و یا از طریق ایمیل و بازدید از صفحات زیر با ما در تماس باشید.

مشاوران مهاجرت کانادا در امارات متحده عربی

“پَت وی ویزاز”می تواند رویای شما برای رسیدن به کانادا را بدون استرس به واقعیت تبدیل کند. اجازه دهید مشاوران خوب و ماهر ما به شما در هر مرحله ای از راه کمک کنند.
چرا “پَت وی” را انتخاب می کنید؟ ما درخواست ها و مدارک شما را به صورت تخصصی و دقیق بررسی می کنیم و مشکلات و نقایص را بر طرف میکنیم و تا زمانیکه اطمینان کامل را پیدا نکرده باشیم که مشتریان ما تمام معیارهای لازم را برخوردار هستند برای گرفتن ویزا اقدام نمیکنیم.لذا برای اطمینان کار خودمان ما این تعهد را برای مشتریان عزیز در نظر داریم که در صورت نگرفتن ویزا هزینه ای که شما بابت گرفتن ویزای کانادا پرداخت کرده أید به شما برگردانده می شود.

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید