نحوه دریافت ویزای کاری حرفه ای در استرالیا


Are-You-A-Skilled-Worker-Text

Are-You-A-Skilled-Worker

مهم نیست معمار، متخصص پزشکی، مهندس مکانیک و یا هر تخصص دیگری داشته باشید زیرا مهاجرت کاری استرالیا فرصت های شغلی شگفت انگیزی برای شما فراهم می کند و با توجه به رشد اقتصادی و امکانات رفاهی آن استرالیا به عنوان یکی از گزینه های مطلوب برای مهاجران کاری در جهان شناخته شده است.

آمارها نشان می دهد که در سال های ۲۰۱۵ – ۲۰۱۶ استرالیا بیش از ۱۲۸,۵۰۰ فرصت شغلی برای مهاجران کاری داشته و این ویزا به شما اجازه می دهد تا اقامت دائمی استرالیا را براساس تجربه کاری و توانایی زبان را دریافت کنید.

نحوه عملکرد ویزای مهاجرت کاری

ویزای مهاجرت کاری استرالیا اجازه می دهد تا مهاجران برای جبران کمبود نیروی کار به استرالیا مهاجرت کنند و در صورتیکه ویزای مهاجرت را دریافت کردید می توانید در کشور اقامت دائم داشته باشید.

شرایط درخواست ویزای کاری

برای درخواست این ویزا سن فرد متقاضی باید زیر ۵۰ سال باشد.

برای زندگی و کار درکشور لازم است تا دانش کامل درباره زبان انگلیسی داشته باشید و حتی ممکن است گذراندن ازمون مهارت زبان برای شما الزامی باشد.

هنگام درخواست این ویزا باید اطمینان حاصل کنید که مهارت شما در لیست مشاغل استرالیا ثبت شده است.

مهارت های شما باید قبل از درخواست ویزا ارزیابی شود و مقامات پس از بررسی ان را انتخاب خواهند کرد

یکی از معیار های مهم در درخواست ویزا داشتن وضعیت جسمانی مناسب و دریافت پنل ارزیابی سلامت از دکتر است. ویا ممکن است لازم باشد تا معاینه پزشکی انجام دهید

و در اخر شخصیت  نقش مهمی در صلاحیت شما دارد و مقامات مهاجرتی مصاحبه شخصی برای تعیین شخصیت شما به عنوان بخشی از روند کار ترتیب می دهند.

فرایند درخواست ویزا

ویزای مهاجرت کاری استرالیا دارای سه نوع مختلف است و پروسه انجام ان براساس سیستم امتیاز دهی جلو می رود و پس از کسب امتیازات می توانید برای هرکدام اقدام کنید و هنگامیکه میزان امتیازات شما به حد نصاب برسد ویزا اعمال و تا مرحله نهایی پردازش می شود.

ایا می خواهید بدانید که برای ویزای مهاجرتی استرالیا صلاحیت دارید؟ می توانید از ارزیابی انلاین استفاده کنید و صلاحیت خودرا تعیین کنید.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_global id=”609″]
امتیاز دهید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


18 − 7 =

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید