thumbnail

روش های مختلف مهاجرت به کانادا

11 جولای 2019، 13:03

how-to-immigrate-to-canada

فرصت های شغلی بسیاری برای مهاجران اختصاص داده شده که در صورت لزوم می توانند انتخاب کنند.

یکی از اهداف اصلی مهاجرت به کانادا استقبال از نیروی متخصص است که می تواند به رشد اقتصادی کشور کمک کند. نیروی متخصص در صورت صلاحیت تبدیل به ساکنین دائمی می شوند و نه تنها برای اقتصاد کشور ارزشمند هستند بلکه نیروی کار انها نیز ارزشمند شمرده می شود. اگر می خواهید نیروی کار متخصص در کانادا باشید می بایست برخی از موارد مهم جهت درخواست ویزای دائم را بدانید.

مزایا اصلی ویزا اقامت کانادا

هنگامی که شما با موفقیت ویزا مهاجرت کانادا را دریافت کردید می توانید همراه خانواده خود به کانادا مهاجرت کنید و اگر قادر به اوردن فرهنگ قابل توجه و سود اقتصادی برای کانادا هستید می توانید ویزا اقامت دائم خود را دریافت کنید.
بهترین بخش در مورد ویزا اقامت دائم مزایای اجتماعی ان است. شما قادر خواهید بود تا در هر کشوری تحصیل کنید و همچنین از مراقبت های بهداشتی برخوردار خواهید بود.
علاوه براین به شما فرصت داده خواهد شد تا برای درخواست شهروندی خود نیز اقدام کنید و اگر شما نیروی کار متخصص هستید و سهم معتبری در اقتصاد کانادا داشته باشید درصد پزیرش شما تا حد قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

در نظر گرفتن برنامه های مهاجرت کانادا

به عنوان نیروی کار متخصص برنامه های مختلفی برای شما وجود دارد به عنوان مثال شما می توانید درخواست خودرا از طریق برنامه های استانی کانادا با انتخاب منطقه موردنظر خود برای زندگی ارسال کنید.

برنامه های دیگر عبارتند از:

 • برنامه های استانی کانادا
 • نیروی کار متخصص کبک
 • نیروی متخصص ماهر
 • ویزا مهارت های جهانی

در اینجا خلاصه ای از برنامه ها ارائه شده است:

برنامه های استانی کانادا

استان و مناطقی  با برنامه نیروی کار متخصص برای افراد متخصص که قصد کار و زندگی در استان موردنظر خودرا دارند وجود دارد و از این برنامه یک گواهی نامزد استان ارائه خواهید داد و این سند می تواند به شما جهت بهبود پروسه مهاجرت از برنامه های دیگر کمک کند.

نیروی کار متخصص کبک

می خواهید به کبک مهاجرت کنید؟ اگر مهارت قابل و قبولی دارید این برنامه مهاجرتی بهترین هدف شما خواهد بود.

ویزای نیروی متخصص فدرال

اگر شما دارای تجربه در کار خاصی هستید و هدف شما این است که در هر منظقه و یا استان خارج از کبک زندگی کنید این برنامه برای شما مناسب است.

ویزا مهارت های جهانی

 این ویزای جدید به شرکت ها کمک می کند تا نیروی متخصص را از خارج کشور استخدام کنند . در حالیکه پروسه مهاجرت به طور معمول یک سال زمان می برد.
این برنامه به شرکت ها اجازه می دهد در برخی موارد مجوز کار نیروی متخصص را در دو هفته صادر کنند.
با اینحال شرکت ها باید اطمینان حاصل کنند که اقتصاد کشور مستقیما از طریق استخدام نیروی متخصص بهره مند  می شود و هیچ شخص دیگری در کانادا توانایی و تخصص در این کار را ندارد. امروزه بسیاری از کارافرینان کانادایی بدنبال نیروی حرفه ای خارجی هستند که در اسرع وقت به بخشی از نیروی کار انها بپیوندد.

شرایط لازم

قبل از اینکه ویزای مهاجرت دائمی کانادا را دریافت کنید باید معیار های دولت کانادا را داشته باشید این الزامات شامل موارد زیر می شود:

 • زمینه تحصیلات
 • مهارت در زبان های انگلیسی و فرانسوی
 • تجربه کاری مرتبط
 • توانایی انطباق سریع
 • مشاغل معتبر در کانادا

اگر تمامی الزامات را براورده کردید می توانید از تکمیل فرم درخواست خود شروع کنید.
فرم درخواست را می توانید دانلود کنید و درنظر داشته باشید که انرا از بخش درخواست نیروی متخصص دانلود کنید. به تمامی سوالات صادقانه پاسخ دهید و جزئیات را با دقت ارائه دهید. هرگونه اختلاف در فرم درخواست شما را نامعتبر می کند همچنین فرم های ناقص را ارسال نکنید .
مدت زمان لازم برای مهاجرت به کانادا بستگی به وضعیت شما و کشور مبدا دارد برای مثال ممکن است چند ماه و یا دوسال طول بکشد تا تمام مراحل مربوطه به پروسه مهاجرت کانادا از امارات متحده تکمیل شود  اما دولت کانادا برای ارجاع به وبسایت خود مراجه می کند

هزینه های پرداختی

پس از تکمیل فرم  و اتمام نیاز ها شما ملزم به پرداخت هزینه خواهید بود .
درصورتیکه شما واجد شرایط نباشید هزینه به حساب شما بازخواهد گشت و پس از پرداخت هزینه فرم درخواست شما به مراکز کانادایی ارسال خواهد شد

حفظ وضعیت شخصی

پس از اینکه ویزای اقامت خودرا دریافت کردید باید از قوانین خاصی که شمارا قادر به حفظ وضعیت خود می کند پیروی کنید به عنوان مثال شما باید برای یک دوره تجمعی دو ساله و برای هربخش پنج ساله در کانادا حضور داشته باشید.

زمان اقامت شما می تواند زمانی باشد که

 • شما همراه با شریک و یا همسر که دارای تابعیت کانادا است به خارج از کشور سفر می کنید
 • شما همراه با همسر خود هستید که در ماموریت است
 • شما در یک کشور دیگر به عنوان یک اداره ویا شرکت کانادایی مستقر می شوید

کانادا فرصت های زیادی برای نیروی متخصص مانند شما فراهم می کند روند مهاجرت سخت اما غیر ممکن نیست اگر دستورالعمل های خاص را درنظر بگیرید و با مشاوران مهاجرتی حرفه ای همکاری کنید قطعا موفق خواهید شد. ما در شرکت پت وی قدم به قدم همراه شما هستیم و به عنوان یک شرکت مهاجرتی با خدمات کامل متعهد به ارائه خدمات استثنایی به شما می باشیم تا رویای شما مبنی بر مهاجرت به کانادا را به واقعیت تبدیل کنیم.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_global id=”609″]

برچسب ها:

یک پاسخ به “روش های مختلف مهاجرت به کانادا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 4 =

مطالب مرتبط
thumbnail سفر به کانادا در شرایط کرونا
اکیداً توصیه می‌شود در شرایط همه‌گیری ویروس کرونا هرگونه سفر غیر ضروری خارج از کانادا را لغو کرده یا به تعویق بیندازید. تفاوتی هم در این‌که کانادایی هستید یا از اتباع خارجی، وجود ندارد. اما در صورتی که شرایطی اضطراری دارید یا مجبور به این کار هستید، می‌بایست از قوانین وضع شده پیروی کنید. در...
ادامه مطلب
thumbnail جاب آفر استان های آتلانتیک
مهاجرت به کانادا مهاجرت به کشوری دیگر و انتخاب روش مناسب انجام این کار، خصوصا برای افرادی که تامین آینده‌ی همسر و فرزندان‌شان از اصلی‌ترین دغدغه‌های آن‌هاست، تصمیمی مهم و سرنوشت‌ساز است. با توجه به این‌که مهاجرت از طریق کاری به دلیل درآمد زایی که برای فرد دارد، یکی از بهترین روش‌های مهاجرتی است، معمولا...
ادامه مطلب
thumbnail مهاجرت به استان های آتلانتیک کانادا
با توجه به شرایطی که در چند سال گذشته به وجود آمده، افراد بسیاری با هدف ساخت یک زندگی بهتر و استفاده از امکاناتی که در کشورهای دیگر می‌توانند از آن بهره ببرند، تصمیم به مهاجرت گرفته اند. با کمی پرس‌وجو یقینا به این نتیجه می‌رسید که کشور کانادا در راس لیست کشورهایی که برای...
ادامه مطلب
تازه ها در سایت
thumbnail تهیه رزومه کاری برای مهاجرت
اهمیت داشتن رزومه برای مهاجرت زمانی که صحبت از مهاجرت به کشوری دیگر و گرفتن یک موقعیت مهم شغلی یا تحصیلی به میان می‌آید، اهمیت داشتن یک رزومه خوب و قوی مشخص می‌شود. این مسئله در داخل ایران هم کاملا به همین شکل است ولی تاثیر آن در امر مهاجرت، بسیار قابل توجه است. به...
ادامه مطلب
thumbnail جاب آفر چیست؟
احتمالا تابه‌حال اسم جاب آفر (Job Offer) به گوش‌تان خورده است و ممکن است تا حدودی بتوانید از روی نام آن حدس بزنید که چه مفهومی دارد. پیشنهاد می‌شود اگر از آن دست افرادی هستید که علاقه دارید از طریق کار و تخصص‌تان به کشوری دیگر مهاجرت کنید، تا انتهای این مطلب ما را همراهی...
ادامه مطلب
thumbnail برنامه مهاجرت استانی یوکان (YNP)
قلمرو یوکان، کوچکترین و غربی‌ترین قلمرو کشور کاناداست. این قلمرو در شمال غربی کانادا واقع شده است و منطقه‌ای از فلات‌ها و کوه‌های مرتفع است. همسایه شرقی این قلمرو، سرزمین‌های شمال غربی است، از جنوب با استان بریتیش کلمبیا کانادا و از غرب با ایالت آلاسکا ایالات متحده آمریکا، مرز مشترک دارد. یوکان جمعیت بسیار...
ادامه مطلب